• Ново
Прирачник Палета Камион Оптоварување Тркала Колекции - За Мобилни Модел Бр. Еко 1-55

Прирачник Палета Камион Оптоварување Тркала Колекции - За Мобилни Модел Бр. Еко 1-55

DEN 1466.40
Износ
Во продавницата.

Бренд Име : МОБИЛЕН.За Модел Бр. : ЕКО 1-55. Оптоварување Тркала Кол.x H : 3x3-1/2".Висок-квалитет компактно пакување за лесен транспорт и чување.Вклучува 2 црно.Достапни за најпопуларните брендови на палети камиони.Дизајниран да се направи инсталацијата брзо и лесно.Колекции вклучуваат 70 D Поли тркала (најтешко поли достапни) за лесно маневрирање, дури и под полн капацитет.Висок-квалитет компактно пакување за лесен транспорт и чување.Вклучува 2 црна Ултра-Поли оптоварување ролери склопови со лагери, оски и сврзувачки елементи.

За производот

Слични предлози