• Ново
Riddell МАК 32 Парче Шлем Tracker Сет

Riddell МАК 32 Парче Шлем Tracker Сет

DEN 671.76
Износ
Во продавницата.

Сите 32 МАК екипи во новина големина шлемови.Две поддршка одбори да ги пратите пласман и плејофот.Секој шлем е околу 1.5 инчен високи.Голем сферични, frameless објектив обезбедува навистина непречен & јасен поглед на падините.Се наменети за КРАЈНА ПЕРФОРМАНСИ & УДОБНОСТ. •Вклучува сите 32 МАК тим шлемови, плус поддршка одбори да ги пратите пласман во текот на сезоната •Флип картички во текот на Плејофот, и следење на акција сите на патот кон Супер Боул •Шлемови прибл. 1.5" високи.

За производот

Слични предлози