• Ново
Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 (Голема Верзија 42/44/45 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд + Адаптери - Обоени Топол Воздух Балони Облаците

Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 (Голема Верзија 42/44/45 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со : Серијата од 7 ( 45mm), Серијата 6/5/4 (44mm), Серијата 3/2/1 (42mm), која е ГОЛЕМА верзија на Apple се Види.Големината : врвка за околу големината 6.0 8,5 инчи.Вклучува 2 нерѓосувачки челик адаптери за лесна инсталација.Едноставно поставете ја бенд во адаптерот слот.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Многу дизајни на располагање, ве молиме посетете ја нашата продавница.

За производот

Слични предлози