• Ново
Глобалната елита Решенија M1063-ZW Правоаголна Стој, 10 x 6 x 3 h, Меламнин, Zebrawood (Пакување од 3)

Глобалната елита Решенија M1063-ZW Правоаголна Стој, 10 x 6 x 3 h, Меламнин, Zebrawood (Пакување од 3)

DEN 3362.16
Износ
Во продавницата.

Создава богата и природен амбиент за вашата презентација.Изгледа и се чувствува како вистински дрво.Премијата и тешка категорија Меламнин.Комерцијални и Станбени машина за миење Садови Безбедно.Обновливи Меламнин Служи опрема е да се Загрози Доказ и Чип Отпорни.Правоаголни Стој, 10" x 6" x 3" h. , Fo Bwa, Zebrawood.Создава богата и природен амбиент за вашата презентација.Изгледа и се чувствува како вистински дрво.

За производот

Слични предлози