• Ново
Linde HTI60 Вилушка Лифт w Палети и 3 Товар Кафези

Linde HTI60 Вилушка Лифт w Палети и 3 Товар Кафези

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На BRUDER модел е еднаква и во секој детал.Мерцедес Бенц градилиштето камион (точка бр.Моделот има лесен-за да работат на управните што им овозможува на децата да маневрирање во tightest на простори, исто како и оригиналот.Тешки-должност палети за транспорт на големи товари и 3 палета кафези се вклучени во обемот на испорака.

За производот

Слични предлози