• Ново
Ѕвезда 2H-Z18588 PTFE Лист 0.003 Tk Пее

Ѕвезда 2H-Z18588 PTFE Лист 0.003 Tk Пее

DEN 594.48
Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 7 L x 13 H x 11 W (инчи).Пакет Тежина : 0.2 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 2 H-Z18588. Ѕвезда 2 H-Z18588 Pate Лист, 0.003, Т Пее Вистински ОЕМ замена на дел Од 1921 година, Ѕвездата Производство на Компанијата е производство на сигурен, иновативни комерцијалните машини за готвење, служат и подготвување на храна Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

За производот

Слични предлози