• Ново
OmySalon Прилагодливи Хидраулични Возен Салон Стол Столче со Backrest, подложка за нозе, Тркала,за Домашна Канцеларија Бањата Убавина Тетоважа Масажа Изработка на Медици

OmySalon Прилагодливи Хидраулични Возен Салон Стол Столче со Backrest, подложка за нозе, Тркала,за Домашна Канцеларија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

И 5 casters врз основа casters за непречено маневрирање. ★Силна Назад Поддршка : Добро поместена contoured backrest нуди силен и удобно поддршка на вашиот долниот дел на грбот. Backrest Висина : 11.★Салон Столче со Тркала : Опремен со 360 степени вртливата тркала, може да се движи слободно и да се комуницира со други во било која насока.82 кг / 4 kg Package Вклучува : 1 x Прилагодливи Салон Stool1 x Прирачник.Следење на настава, можете да го инсталирате овој салон столче лесно.Тоа, исто така, има анти-лизгање и анти- ' рѓа дизајн, па можете да остатокот увери да го купат!Ќе се чувствувате задоволни!Спецификации : 1. Тежина : 8. Материјал : СТП Кожа & Сунѓерот и Железо Позлата Chrome2. Боја : White3. Стол Перница Облик : Round8. Вртливата Агол : 360 Степени Rotation7.25)" / (33 x 33 x 87)cm (L x W x H)4. Висина на седиште : (18.9", која одговара на вашите различни потреба. Димензии : (13 х 13 x 34.Со мала тежина и практичен дизајн, тоа е лесно за вас да ја преместите. ★Прилагодлива Висина : Изграден во хидрауличниот лифт, може да се прилагодува на висина од 27" да 32. ★Погодни собрание : Детални чекорите за инсталација се вклучени во прирачникот, сите додатоци се вклучени во пакувањето.

За производот

Слични предлози