• Ново
Прашина Компресор Мулти-Функционална Фабрика Прашина Компресор Камера Прашина Почиста Градинарство Cleaning Tool.воздушниот компресор (Розова,Црна и Сина)

Прашина Компресор Мулти-Функционална Фабрика Прашина Компресор Камера Прашина Почиста Градинарство Cleaning Tool.воздушниот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овој производ ги користи ПП Пластични материјали за да се спречи стареењето и долг животен век.Вратот е задебелена, така што производот не гребење на вратот поради истиснување на производот.Ергономски дизајн, удобно зафат и неспокојот прашина отстранување.Производот е отпорен на ладно и топлина, еластичноста е добро, раст е брзо, и тоа нема да биде лесно да се деформирани.Погоден за прашина чистење на површини и слабости како што се fleshy, potted растенија, камерата леќи, компјутери, тастатури pianos, мобилен телефон и сл.

За производот

Слични предлози