• Ново
SEIS Зајакот се Подигнат и Поводник Поставите Bunny Одговараат за Одење ноќта на Вештерките Милениче Господин Костим Мали Животни Облека

SEIS Зајакот се Подигнат и Поводник Поставите Bunny Одговараат за Одење ноќта на Вештерките Милениче Господин Костим Мали

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Изработен од полиестер+ памук, тоа е многу комфорни и издржливи.и лесно да се чисти.Шарени костим дизајн, 2 ретро копчиња, вашиот зајаче е многу убав и многу примамливо кога ќе излезе.Големина S : Вратот обемот 18 - 23 см/ 5.1"- 9.05", обемот на Градите, 25-28 cm/ 9.84"- 11.02", Големина M : Вратот обемот 22 - 26 cm/ 8.66"- 10.23", обемот на Градите, 30-37 cm/ 11.8"- 14.56", Големина L : Вратот обемот 27 - 33 cm/ 10.62"- 12.99", обемот на Градите, 38-46 cm/ 14.96"- 18.11".Се подигнат+ поводник.Тоа е погодно за вас да се земе зајакот надвор на прошетка, да пуштате, и да учествува во партии.Лесно да се носат, прилагодлив тока.Само тока 2 токи и прилагодување на рака да се постигне најсоодветен големина.Функција Материјал : полиестер+ памук Пакет : Подигнат+ поводник Дизајн : Ретро шарени костим Цел : Зајакот Функција 1, Направени од полиестер+ памук, тоа е многу комфорни и издржливи.и лесно да се чисти. 2, Шарени костим дизајн, 2 ретро копчиња, вашиот зајаче е многу убав и многу примамливо кога ќе излезе. 3, Подигнат+ поводник.Тоа е погодно за вас да се земе зајакот надвор на прошетка, да пуштате, и да учествува во партии. 4, Лесно да се носат, прилагодлив тока.Само тока 2 токи и прилагодување на рака да се постигне најсоодветен големина.Големина Големина S : Вратот обемот 18 - 23 см/ 5.1"- 9.05", обемот на Градите, 25-28 cm/ 9.84"- 11.02", Големина M : Вратот обемот 22 - 26 cm/ 8.66"- 10.23", обемот на Градите, 30-37 cm/ 11.8"- 14.56", Големина L : Вратот обемот 27 - 33 cm/ 10.62"- 12.99", обемот на Градите, 38-46 cm/ 14.96"- 18.11".

За производот

Слични предлози