• Ново
HEALLILY 1 Пакет Практичен Прирачник Massager Трајни Massager Лесно Контрола Тело Massor Rooler Алатка за Дома, DIY Салон Резерви (Розева)

HEALLILY 1 Пакет Практичен Прирачник Massager Трајни Massager Лесно Контрола Тело Massor Rooler Алатка за Дома, DIY Салон

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Лесен за употреба и да се чувствува удобно во својата рака.Ролери дизајн, снимање на напор, се вклопува ергономски дизајн.Тоа е погодно за да го користите овој прирачник masssger кога сте уморни.Да се ослободи од болка во мускулите и брзо и без скапи масажа терапевти!.Уникатно дизајниран мека ролери шила ќе се релаксираат екстремитетите и ја прави кожата цврста и еластична.

За производот

Слични предлози