• Ново
Род за 446 Дигитален Микрометар Длабочина Gages, 4-5 Големина

Род за 446 Дигитален Микрометар Длабочина Gages, 4-5 Големина

DEN 864.00
Износ
Во продавницата.

Прилагодливи Прачки се закорави, земјата, и lapped за постојан точност.Мерни прачки се 5/32" (4mm) дијаметар и се прилагодливи. 4-5" големина.Земја на потекло : сад.На тип на производ е Прачки само за 446 & 446 M дигитален микрометар длабочина gages.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

За производот

Слични предлози