• Ново
keyren Gimbal Телефон Клип Gimbal Додаток Gimbal Телефон Заградата Телефон Стабилизатор Безбедно и Стабилно за Пешачење Кампување

keyren Gimbal Телефон Клип Gimbal Додаток Gimbal Телефон Заградата Телефон Стабилизатор Безбедно и Стабилно за Пешачење

DEN 1058.40
Износ
Во продавницата.

Оваа екстензија телефон носителот усвојува добар квалитет на алуминиум и пластика, здрав, тешки и трајни.Ротари дизајн, ви овозможува флексибилно прилагодување на агол и брзо се смени помеѓу вертикална и хоризонтална снимање.Преносни и лесен, лесно да се носат или продавница, добар за употреба на отворено.Може да понуди фирма одредување на телефонот и да се избегне гребење.Со 1/4 инчи завртка, компатибилен за многу gimbal, monopod, tripod, итн.Телефон клип е прилагодлив и погоден за паметни телефони со должина помеѓу 5.6 cm и 10.2 cm.Функција : Оваа екстензија телефон носителот усвојува добар квалитет на алуминиум и пластика, здрав, тешки и трајни.Ротари дизајн, ви овозможува флексибилно прилагодување на агол и брзо се смени помеѓу вертикална и хоризонтална снимање.Може да понуди фирма одредување на телефонот и да се избегне гребење.Со 1/4 инчи завртка, компатибилен за многу gimbal, monopod, tripod, итн.Телефон клип е прилагодлив и погоден за паметни телефони со должина помеѓу 5.6 cm и 10.2 cm.Преносни и лесен, лесно да се носат или продавница, добар за употреба на отворено.Спецификација : Материјал : Алуминиум Легура+Plastic Color : Black Phone Клип Опсег : 5.6-10.2 cm / 2.2-4inch Screw : 1/4"Големина : Прибл. 14.5 x 3.5 х 2.5 цм / 5.7 х 1.4 x 1inch Weight : Прибл. 85g Suitable за Zhiyun Weebill Лабораторија, Crane3, Feiyu G6/G6 Плус, DJI OSMO2 Package Листа : 1 x Gimbal Продолжување Телефон Клип Holder Phone не е вклучена.

За производот

Слични предлози