• Ново
TIMPIT Не Покажуваат Пети Чорапи Ниска Намали Чорапи

TIMPIT Не Покажуваат Пети Чорапи Ниска Намали Чорапи

DEN 167.76
Износ
Во продавницата.

Mesh.Машина За Миење.Удобно Ткаенина - TIMPIT Пети Чорапи се изработуваат од coolmax, лесни дише, кои се специјално дизајнирани за тркачи и љубители на планинарењето.Дизајнирани : TIMPIT Пети чорапи Пет пети изградба им овозможува на прстите да се движат и се шири природно, кои помагаат да се намали триењето помеѓу прстите на триење за да се спречи плускавци.Решетката за ладење дизајн ги задржи нозете сува и удобно.Големина : Нашата пети чорапи одговара чии чевли големини помеѓу 7-9.5(САД).Големата еластичност го прави нашето пет прст чорапи и фитинг за повеќето луѓе.Хигиенски : Бариера помеѓу нога и опрема штити нозете од несакани нечистотии и бактерии.Повод - TIMPIT лесна пет пети чорапи и ладење мрежа дизајн одговара Трчање и други спортови во Пролет, Лето, Есен, Зима.Машина за миење или рака мие со ладна вода.Не кајгана.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

За производот

Слични предлози