• Ново
Поли Торба Човек Саќе Палета Тркачи, 48 x 6 x 4, Kraft, 6/Случај

Поли Торба Човек Саќе Палета Тркачи, 48 x 6 x 4, Kraft, 6/Случај

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

А сигурен производ се користи како алтернатива на палети.Изградена од трајни компресирани труд кој е лесен, рециклираат и biodegradable.Перфорирани секои 6 инчи за да се овозможи должина прилагодување.Самолепливи, од една страна им овозможува на лесен, do-it-yourself апликација. 48 x 6 x 4" Саќе Палета Тркачи.А сигурен производ се користи како алтернатива на палети.Изградена од трајни компресирани труд кој е лесен, рециклираат и biodegradable.Перфорирани секои 6 инчи за да се овозможи должина прилагодување.Самолепливи, од една страна им овозможува на лесен, do-it-yourself апликација.

За производот

Слични предлози