• Ново
Pinky Гел Пети Сепаратори & Заштитници 8 Pack за Лекување на Чекан Пети Преклопуваат Пети Завиткан Криво Пети за Ден и Ноќ

Pinky Гел Пети Сепаратори & Заштитници 8 Pack за Лекување на Чекан Пети Преклопуваат Пети Завиткан Криво Пети за Ден и

DEN 201.36
Износ
Во продавницата.

Продавница во оригиналниот пакет кога не го користите.Внимание : 1. Миење со вода или сапун.Направен од супер еластичен гел материјал за супериорен тапацир, висока еластичност и флексибилност. По употребата, што може да се чисти и се става во суво место.Удобно & Флексибилни Компресија - Перат и еднократно.Да се Вратам на Тоа Гаранција : Ако вашето купување не ви помогне да добиете назад да го прави она што го сакаат, ние ќе најдете нешто што ќе се или ние ќе ви ги даде вашите пари назад.Тоа е идеален подарок за спортски ентузијаст и за оние кои страдаат од пети болка. За оние кои се чувствителни луѓе , не ги користите за долго време 4. Ако се чувствувате непријатно при користење, не носат тоа за долго време.Умерена дебелина, па тоа остава простор за нозете.Тоа е нашето ветување за да ви помогне да добиете назад кон оригиналната вас.

За производот

Слични предлози