• Ново
Една Спирала Жица Четка, 1/4, PK10

Една Спирала Жица Четка, 1/4, PK10

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се продава на . 'Една Спирала Четка, Четка Кол. 1/4 Во., Жица Кол. 0.022 Во., Пополнете Материјал Силициум Карбид, Макс.ВРТЕЖИ во минута 1500, месо тело Големина 0.156 Во., Трим Должина 2,., Вкупна Должина Од 5 In., За Користење Со Вежби Вежба Притиска, CNC Машини, Пакет Количество 10'.

За производот

Слични предлози