• Ново
Zeikos ZE-SG26K Делукс 12-во-1 Камерата Дополнителен Комплет

Zeikos ZE-SG26K Делукс 12-во-1 Камерата Дополнителен Комплет

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Вклучува сè што ви треба да се одржи вашата опрема.На Zeikos ZE-SG26 K дополнителен комплет вклучува 1 мини, флексибилни tabletop tripod, 1 шише леќа чистење решение, 1 нула безбедно ткаенина за чистење, 3 универзална екран чувари, 1 squeegee картичка и 5 памук брисеви.Тоа е исклучително компактна и може да се чуваат во било камера торба за лесно погодност кога снимање фотографии.

За производот

Слични предлози