• Ново
Espree Алое Oatbath Medicated Шампон, 20 мл

Espree Алое Oatbath Medicated Шампон, 20 мл

DEN 277.68
Износ
Во продавницата.

Направени со Овес Протеини и Алое да се природно да се врати на кожата.Ублажува чеша и иритација.Мирис Слободни.Направени со 100% Органски Одгледувани Алое Вера.Направен во САД.Espree е Алое Oatbath Medicated Шампон е специјално формулиран со природна и органска Алое Вера (на кожата и грбот hydrator) и Овес Протеини (природна кожа благотворно) за да се очисти и да го негуваат домашно милениче кожата и грбот.Секоја бања обезбедува лечи олеснување за чувствителна и сува јадеж на кожата.Мирис Слободни.

За производот

Слични предлози