• Ново
Masterlock MLK3110E Lashing Ремени 2.5 m

Masterlock MLK3110E Lashing Ремени 2.5 m

DEN 439.20
Износ
Во продавницата.

Силна.Лесен за употреба.Издржливи.Пластични тока.Stiched webbing.Мајстор за Заклучување Lashing Ремени направена од ултра отпорни Чудовиште Weaveâ" webbing со метални токи.Погоден за широк спектар на носивост.Тие имаат ширина на 25мм и боите можат да се разликуваат.TUV уверение.Капацитет : Lashing : 150kg, Max : 300kg.Овие Master Lock Lashing Ремени има следниве спецификации : Должина : 2.5 м.Ширина : 25мм.Капацитет : Lashing : 150kg, Max : 300kg.Количина : Пакување од 2. Lashing Рака со Метални Тока 2.5 m 2 Парче.

За производот

Length:
2.5m.Width

Слични предлози