• Ново
Слајдови Сандали за Жените Лето Секојдневен Кожа Ѕиркаат Круг Пети Шиење Bowknot Оркестарот се Лизга На Плажа Модерни Станови Слајд Сандали Секојдневно Одење Чевли В?

Слајдови Сандали за Жените Лето Секојдневен Кожа Ѕиркаат Круг Пети Шиење Bowknot Оркестарот се Лизга На Плажа Модерни Станови

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Како Различни Компјутери Екранот Боите Различно,Бојата На самиот Објект Може да се Разликува Малку Од Горенаведените Слики.2"Платформа Heigh : 1cm/0.4"Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Shoebox).★★★Стандард за Испорака : 7~15 Working Дена Курир : USPS или Fed Ex Забрзана Испорака : 3~7 Дена. ✔ Напомена : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашите Жени Оптоварување Сандали.Топло Потсетување : Различни Стилови Чевли,Ве Молиме Одберете Ја Големината Според Ногата Тип.Објектот Специфични : Пол : Women Upper Материјал : PUSole Материјал : PUSuitable Повод : Leisure Scenes : Outdoor Style : Случајни,Simple Toe Стил : Тркалезна Toe Heel Висок Стил : Wedges Closing Метод : Лизга On Shoes Висока Пета : 3cm/1.Високо квалитетен материјал, удобно и мека, го намалува стресот на зглобовите, го зајакнува и тонови, го подобрува држењето на телото.Женска Laides Гроздобер Оптоварување Влечки Тока Оркестарот Круг Пети Се Лизга На Shoes Feature : 1. ✔ Материјали : Направен од висок квалитет на СТП+гумени материјали да се носат, како летото слајдови сандали bowknot оркестарот ѕиркаат пети сандали лизга-на сандали секојдневен круг пети шупливи надвор влечки станови size 8 dressy сандали отвори toed слајдови сандали лак поддршка чевли дише чевли оптоварување сандали лак поддршка сандали чевли плажа големина 9 сандали dressy Станови жените чевли.Лесни одење чевли,Погодно тока рака дизајн,Cushioned selectinsole,мода и индивидуалност.Погодна за отворен одење,Рекреација,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики,боја на кожата здрав и стилски.

За производот

Слични предлози