• Ново
Сапун Пумпа Фармацевт и Сунѓерот Носителот,Надградени Јадење Сапун Фармацевт Caddy 2-во-1 Одвод Дизајн Пластични Countertop Јадење Детергент за Носител со Сунѓер за Кујнск

Сапун Пумпа Фармацевт и Сунѓерот Носителот,Надградени Јадење Сапун Фармацевт Caddy 2-во-1 Одвод Дизајн Пластични Countertop

DEN 155.76
Износ
Во продавницата.

Изработка на сунѓерот почиста.5", и доаѓа со чистење на сунѓерот како подарок.Се прилагоди на агол на цевки за екстракција на сапун фармацевт пред да ги користите, и да се сврти го тоа, во спротивно не може да се притисне за време на користење, влијаат на нормална!Информации за производот Карактеристики : Материјал : ABS+PC Боја : БЕЛА Големина : околу 5.Добро Капе Фах : Ние додадете внатрешна сапун капа, која е исто така капе лента, помош за да се израмни на вишокот вода.Тоа може да биде фрлена во секое време кога водата е полна, избегнување на валкана вода запишување на детергент во минатото.Дали сте во потрага за квалитетен и издржлив кујна јадење сапун фармацевт?Нема потреба да се погледне за неа, нашиот модел е најдобар за вас.Надградба на дизајнот Брзо-Сува Bevel Дизајн : сунѓер сапун фармацевт со наклонети шупливи дизајн има неочекувани предности.Внатрешни Сапун Капа : Спречува водата од мешање со сапун.5 X4 Инчи Пакет се Вклучени : 1 X 2-во-1 сапун фармацевт и сунѓерот caddy 1 X сунѓер. ★ Пакетот Вклучува 1 Парче сапун пумпа диспензерот за кујнски мијалник, боја - бела боја, капацитет - 330ml/ 11oz, големина - 14x10x9cm/ 5.★ Надгради Одвод Дизајн Со наведнати шупливи сунѓерот caddy и вода капе лента во средината, да им помогне на сунѓер сува брзо и чување вода од вливаат во сад сапун сад, повеќе чиста и хигиенски исправна.Супер згодна, убава дизајн.Одличен квалитет Нашиот пример, перење на садови сапун фармацевт е направен од највисок квалитет ABS+PC пластика, со висока цврстина и отпорност на корозија, може да се задржи изгледот и laster за многу години, па дури и погодна за комерцијална јадење сапун фармацевт .

За производот

Слични предлози