• Ново
Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани АМЦ Одење Мртов Daryl Демнат Daryl Dixon Графика Мат Винил Налепница Игри на Кожата Случај Покрие Компатибилен со Xbox Серија X К

Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани АМЦ Одење Мртов Daryl Демнат Daryl Dixon Графика Мат Винил Налепница Игри на

DEN 303.12
Износ
Во продавницата.

Вода и згаснат отпор.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани АМЦ Одење Мртов Product Ultra-Тенок и Супер Lightweight Water и згаснат resistance Protection против отпечатоци од прсти и scratches Self-лепило за лесно application Easy да се отстрани без никакви остатоци.На само-лепило налепница е лесно да се инсталира и да ги отстраните без да остават било остатоци што го прави лесно да го пробате различни кожи и дизајни.Дизајниран за модерниот начин на живот.Пребарувате на нашиот голем избор на дизајни кои се движат од пешаци и biters да уметнички портрети на ликовите како Рик Grimes, Darryl Dixon, Глен Rhee, Michonne, Исус, Negan и многу повеќе, ние ви покриени!Одат сите надвор и дадете му на вашиот уред свежо нов изглед со овој самолепливи кожата во уникатен спектар на стилови и бои, додека одржување на обликот и дизајнот на вашиот уред.Нудиме најголем избор на дизајни за да одговара на вашата личност и уникатна смисла за стил.Импресивна печатени слики и дизајни.Заштита против отпечатоци од прсти и гребнатини.Лесна Инсталација.Добиете вашата Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани дизајниран кожата денес и покажете ја вашата љубов за Одење Мртов ТВ серија.Стилски прецизност опремени кожата направени од премија одделение винил која го штити вашиот уред од отпечатоци од прсти и гребнатини.Тоа контури вашиот уред цврсто, додека одржување на тоа protectively стилски.Ултра-Тенок и Супер Лесни.Глава Случај Дизајни Официјално Лиценцирани АМЦ Одење Мртов Производ.

За производот

Слични предлози