• Ново
yangsense Универзална Presser Нога, 10PCS Машина за Шиење Прибор за Домаќинство за Прилагоди на Продавница за Прилагоди на

yangsense Универзална Presser Нога, 10PCS Машина за Шиење Прибор за Домаќинство за Прилагоди на Продавница за Прилагоди

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Спецификација : Предмет Тип : Presser Foot Material : Нерѓосувачки Steel Product Спецификации : 10 Product Употреба : Household Scope на Примена : Повеќето апарати за Домаќинство Машини за Шиење Пакет Листата : 10 x Presser Нога. [Поле на Примена] На presser нога е погоден за повеќето апарати за домаќинство машини за шиење и може да се променат во секое време да се задоволат дневните потреби.Изгледот е светла и сјајна, а тоа не е лесно да ' рѓа. [10 PCS] 10 Групи на presser нозете може да биде заменет во секое време да ги задоволи секојдневните потреби. [10 PCS] 10 Групи на presser нозете може да биде заменет во секое време да ги задоволи секојдневните потреби. [Мултифункционален] На мултифункционален нога се користи за општа шиење на повеќето типови на ткаенини.[Поле на Примена] На presser нога е погоден за повеќето апарати за домаќинство машини за шиење и може да се променат во секое време да се задоволат дневните потреби. [Нерѓосувачки Челик Материјал] Направени од издржлив нерѓосувачки челик материјал.

За производот

Item Type:
Presser Foot
Material:
Stainless Steel
Product Specifications:
10
Product Use:
Household
Scope of Application:
Most Household Sewing Machines
Package List:
10 x Presser Foot :

Слични предлози