• Ново
Направени од страна на MATSUKAZE Yanagiha кујнски нож за Sashimi или СУШИ 240 mm

Направени од страна на MATSUKAZE Yanagiha кујнски нож за Sashimi или СУШИ 240 mm

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Димензии : должина на Ножот 240 mm.Материјал : Јаглероден челик (NKS-52).Јаглероден челик е во одлична цврстина, држи ножот, острина.Тоа е кујнски нож за главната работа на пренесување на автентични фракција техники.Направен во Јапонија.Димензии : должина на Ножот 240 mm.

За производот

Слични предлози