• Ново
Newmind Бебе Дете Бебе Облека во Плакарот Рек Големина Dividers Круг Облека Големина Ознаки Облека Асортиман - А 8pcs со Големини

Newmind Бебе Дете Бебе Облека во Плакарот Рек Големина Dividers Круг Облека Големина Ознаки Облека Асортиман - А 8pcs со

DEN 215.76
Износ
Во продавницата.

* Круг Бебе Облека Големина Divider Прстени Ознаки за продажба на мало продавница. * Надворешен Дијаметар : 9cm/3.54 инчен, Внатре Дијаметар : 3.5 cm/1.38 инч. * Направени од премиум palstic материјал, издржлив да ја користите. * Совршена за организирање на закачалки или облека со големина. * Рамно на двете страни што го прави лесно да се напише на или стави налепница завршена.Опис : - Совршени за организирање на закачалки или облека со големина. - Круг Бебе Облека Големина Divider Прстени Ознаки за продажба на мало продавница. - Рамно на двете страни што го прави лесно да се напише на или стави налепница завршена. - Направен од премиум palstic материјал, издржлив да ја користите. - Надворешен Дијаметар : 9cm/3.54 инчен, Внатре Дијаметар : 3.5 cm/1.38 инч.Пакетот Вклучува : 1 Сет на Бебе Облека Големина Dividers Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Прирачник за мерење може да предизвика малку разликата во големината.

За производот

Слични предлози