• Ново
2 Пакет Калено Стакло Екран Заштитник Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm,Тешко PC Целосна Покриеност Браник Заштитник Покритие за iWatch 41mm Додатоци, Црна+Зеле

2 Пакет Калено Стакло Екран Заштитник Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm,Тешко PC Целосна Покриеност Браник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Совршено се Вклопуваат】Тешко PC Случај Компатибилен со Apple Види Серија 7 41mm. 【Двојна Заштита】 Трајни PC случај со калено стакло екран штити вашиот види од капки, испакнатини, гребнатини и секојдневно носат и солза. 【Лесно да се инсталира】 Лесни и тенки, се вклопува удобно.Прецизни cutouts за лесен пристап до сите копчиња и пристаништа,Супер лесно да се инсталира за својата snap-на дизајн за да се избегне преземањето на ремени исклучување прво. 【Високо Чувствителни на Допир】Вграден Високо ниво на транспарентност калено стакло екран заштитник, Тоа е чувствителен на допир и брзи за да стартувате некоја апликација кога се инсталира на случајот.Вие се чувствувате како не постои случај на вашиот часовник. 【Работа со Полнач】 Полни директно, не треба да ги тргнеме на watch случај.Удобно и Beautiful Its slimness и се вклопуваат не влијае на естетика на watch All-околу protection Durable тешко PC браник со тенок, high-definition јасно калено стакло екран заштитник што го покрива екранот и куќиштето на completely Please Notice These опфаќа не поддржуваат додека пливање бидејќи водата ќе се заробени под случаи.Ако заборавајте да го симнат, можете да го избрише тоа надвор со крпа или брише.Она што ќе добиете : 2 x високи перформанси PC тешко случај.

За производот

Слични предлози