• Ново
Autofil Супер Брзина Стерилни за Еднократна употреба Вакум Шише Врвот Филтри со 0.2 um Foxx Брзина Стерилизирање ЈСВ Мембрана, 500mL, 12/CS

Autofil Супер Брзина Стерилни за Еднократна употреба Вакум Шише Врвот Филтри со 0.2 um Foxx Брзина Стерилизирање ЈСВ Мембрана,

DEN 3416.88
Износ
Во продавницата.

Дотур На Материјал : Стиропор.Филтер Материјал : ЈСВ.Супер Висок Проток на ЈСВ.Autofil Супер Брзина Стерилни за Еднократна употреба Вакум Шише Врвот Филтри со 0.2 um Foxx Брзина Стерилизирање ЈСВ Мембрана, 500m L, 12/CS Нашиот нов Foxx Брзина Асиметрични ЈСВ карактеристики зголемени перформанси и побрз проток - особено со слатка решенија.Филтерот доаѓа со адаптер за вакуум врска со цевки.Покрај тоа, Autofil СС е исто така компатибилна со патентиран Autofil Пиедестал и Лулка Прстен системи (се продава одделно) кои се овозможи лесно, hands-free филтрација.Нашата нова Foxx Брзина Асиметрични ЈСВ карактеристики зголемени перформанси и ви овозможува да се добие повеќе filtrate од слатка решенија додека се уште се на ниско пенење.Бидејќи вашето решение е важно, ние ги користиме медицински одделение ШАЛ на 10^-6, со што се намалува веројатноста за добивање на не-стерилни единица од два реда на големина.

За производот

Слични предлози