• Ново
Tupalizy Плоштадот Стакло Чаши Гимнастик Highball Пиење Чаши за Вода, Вино, Пиво Коктели Сок Iced Чај Кафе Мешани Пијалаци Кујна Партија Дом Секојдневна Употреба Јасно Стакл?

Tupalizy Плоштадот Стакло Чаши Гимнастик Highball Пиење Чаши за Вода, Вино, Пиво Коктели Сок Iced Чај Кафе Мешани Пијалаци

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Оваа група е направена од borosilicate Стакло.Одлично за семејство/пријатели собирање и секојдневна употреба.17 инчен x 2.Секој стакло е безбедно спакувани за множество е најголема сигурност и заштита.Тоа е совршен прилог на вашиот дом, бар, хотел, ресторан, клуб или канцеларија.Пакетот вклучува : 1x 8.7 см / 3,5 инчен x 2.5 оз стаклена чаша + 1 x 13.Оваа кристално јасна пиење чаша купот е убава и модерен.Сетовите за квалитет, дизајн и пакување прави совршен подарок идеја за свадби, годишнини, празник партии и сите други свечена пригода.Оваа елегантна пиење чаша е добар избор за секојдневните секојдневен употреба, формални настани, фенси вечера партии, Божиќ, годишнина, housewarming.Оваа тешка должност плоштадот гимнастик е голема шолја за кујна и дома.Тоа е совршен за вода, сокови, коктели, пиво, iced чај / кафе, млеко, сок, виски, вино, пијалаци, мешани пијалаци и parfaits.31 инчен x 2.Стаклото има уникатен дизајн кој дава напнат стил на секоја маса.Краток Стакло куп : (L x W x H) 8.Краток стаклена чаша капацитет : 250ml / 8.

За производот

Слични предлози