• Ново
Еден НАС Преносни Еден Слот DC3.6V/3.7 V Ѕид Полнач за 18650 26650 16340 Литиум 18350 Батерија Автоматски Полнач

Еден НАС Преносни Еден Слот DC3.6V/3.7 V Ѕид Полнач за 18650 26650 16340 Литиум 18350 Батерија Автоматски Полнач

DEN 1466.40
Износ
Во продавницата.

Направени од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и долг животен век.Автоматско постојан струја контрола може брзо да ја полните батеријата за да се спречи overcharge, краток спој и електричен шок.Со светодиодни диоди индикаторот : црвена светлина претставува статусот на полнење, зелено светло претставува целосно наполнет.

За производот

Слични предлози