• Ново
30 Компјутери Лесно се Држи на Автомобил Ѓубре Кеси самолепливи Кеси за Отпадоци Leakproof Ѓубре Кеси Преносни Отпад Сад за Авто Возило Канцеларија Студија Соба, Кујна, ?

30 Компјутери Лесно се Држи на Автомобил Ѓубре Кеси самолепливи Кеси за Отпадоци Leakproof Ѓубре Кеси Преносни Отпад Сад

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

7 инчен/ 32.Некој е чувство на движење болест или мачнина во вашиот автомобил и да се сака да се фрли?Не грижете се!Да ги користите овие како barf кеси, тие нема да излегуваат во јавноста и може да се печат тесни!Во споредба со автомобил ѓубре лименки, автомобилот кеса ѓубре може да спаси многу простор во автомобил и не треба да се исчисти повеќе.Ѓубре торба е корисна и лесен начин да останете организирани додека патуваат или vacationing.Солза го исклучите кога ќе се користи.Напомена : нема прашина е дозволено кога прилог, или тоа нема да биде цврсто прикачен.7 см во ширина и 12.7 инчен/ 24.Дали ќе се работи во вашата работна маса или во кујната или во бањата, или дури и само да лежи во кревет, тие секогаш може да дојде во рака.Исто така, тоа е добра идеја за деца да се фрли snacking ѓубре во автомобил, кога тие седат на задната страна на места или на вратата.

За производот

Слични предлози