• Ново
BOYA Прекрасен Свет Утешителот (Кралицата) #8114

BOYA Прекрасен Свет Утешителот (Кралицата) 8114

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Јадрото е опкружен со завиткување на лентата плус игла наметнување линија вештина, така што ватенка е повеќе од три-димензионални.Машина перат Производ за Нега : Пред складирање, миење на ватенка или изложувајте на сонце за неколку часа и да се свитка тоа по заладување.Опис : Тоа е од префинети материјали, уникатна технологија, секој влакна, умерена водат, загадување-бесплатно во целиот процес, ниско ниво на-јаглерод зелени здравје.Избегнувајте Стрес.Деликатна мека на допир, меки и не се тешки ватенка поклопецот се многу комплицирани, но топло да се направи целата соба се пополни со топла и удобна атмосфера.Црвена Зелена Жолта Карирани Шема.Dehumidifying и стерилизирање со изложување на сонце секој друг месец.Постојат осум 0.Едноставен дизајн, стилски и исклучителен дизајн AB изгледот покаже домот темперамент природно.Меки и многу добра изолација.Производ процес : прецизност цвест линија е убава и дарежлив, и да се спречи истекување на пополнување од ватенка на позиција, значи дека тоа е случајно flanged без shift.5 cm широка лента завршува во средината на четирите агли на ватенка јадро, што се врзани со laces на ватенка покрие заедно за да се спречи лизгање во внатрешноста на работ на ватенка, направи вашиот дом живот поудобно!Настава : Допрете го ватенка нежно по отстранување на пакетот, со цел да се врати еластичноста.производ Димензија : (224 W*244 L)cms.Изгледот е во ред, богата смисла на квалитетот, не се кандидира анти-димензионални линија, и потрајни.

За производот

Слични предлози