• Ново
YNAHWT Бања Душеци Кактус Цветаат Цвет Everdays Тоалет Седиште Покрие Поставите Областа Килим 3Pcs

YNAHWT Бања Душеци Кактус Цветаат Цвет Everdays Тоалет Седиште Покрие Поставите Областа Килим 3Pcs

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјали Меки Удобно 100% ployester врвот,Не се Лизга подлога, Мемориска Пена.Дизајн Лесно апсорбира вода, ПВЦ врати може да се задржи тркачи останува во место.Карактеристики Вода абсорбента и трајни, анти-пропадна.Секој сака да стапнал на мек килим мат по бања, овој тепих може да брзо се апсорбира твоите нозе е влага кога ќе тргнат на тоа.Лесно Нега Може да се мијат во машина или со рака.Dellivery Време 10-16 работни дена.Направени од мека и перат материјал, се разбира килим може да се мијат со машина, да се направи подобро за одржување на нашите килими, ние ви препорачуваме измијте го со раце, само треба да се стави нашата килими во вода со некои почиста.Тоа е мазна и кожа-пријателски,не пропуштајте ја!Ја штити безбедноста и здравјето на вас и вашето семејство, но, исто така, има супериорен против пролизгување и абсорпција на вода.Матс директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не е лесно да се деформирани.Не фрли и згаснат, на задната да се избегне директна сончева светлина.

За производот

Слични предлози