• Ново
Плакарот Полица Dividers - Гардероба Партиција Полици Divider - Облека Жица Shelving Divider -Сепаратор за Плакари, Дрвени Полици, Кујната Кабинети, и Библиотеки (Бела)

Плакарот Полица Dividers - Гардероба Партиција Полици Divider - Облека Жица Shelving Divider -Сепаратор за Плакари, Дрвени

DEN 1588.80
Износ
Во продавницата.

✅ Зголеми плакарот простор за складирање.Стилски организаторите ќе ви овозможи да се подели широк полици за лесно оџакот предмети како облека, крпи, ќебиња и постелнина во уредни, висока купови, зголемување на просторот за складирање.Посебни чевли, purses, и кеси на иста полица. ✅Нов и подобрен дизајн.Издржливи жица полица dividers функција на поддршка заградата на врвот и на дното за стабилност. ✅Лесна инсталација.Нема алатки или хардвер потребни.Едноставно слајд на постоечки стандардни плакарот дрво или меламнин shelving (до 1" дебела).Dividers лесно може да се пресели или отстранети кога се реорганизира, без оштетување на полиците. ✅Секој divider околу 26.5x27.5cm,бела dividers функција издржлива пластика обложен челик рамка која нема да рѓа. ✅Купи со доверба, Нашата служба за корисници секогаш стојат страна за вашиот интерес за овој производ, било каков проблем, само ни e-mail директно, ветувањето за да се обезбеди 100% задоволни услуга за вас.Опис : PP материјал, издржлив, клип-монтажа, едноставна и практична, слободно да ја прилагодите оддел простор, погоден за сите видови на гардероби, кабинети, полици за книги, бироа, складирање и употреба 15s7 Clip-за инсталација е лесно и на пазарот на енергија на Почетокот силен, издржлив и не е лесно да се пробие Големина : 26.5x27.5cm Материјал : PPPackage Содржина : 1x Wardrobe партиција.

За производот

Слични предлози