• Ново
12 Бои Пастел, Масло Поставите Слика Пастел, Масло Мека Цртање Графити Уметноста Боички Пастелни Стапови во Собата за Уметник Студент Почетник Деца

12 Бои Пастел, Масло Поставите Слика Пастел, Масло Мека Цртање Графити Уметноста Боички Пастелни Стапови во Собата за Уметник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Богата, живописни, нетранспарентно бои.Точно нијанси и интензивна светлина во основните и секундарните бои.Правилно-брилијантен обоени пастели се применува непречено и се вклопуваат лесно.Лесно да се примени.Одлична алтернатива за нафта на бои.

За производот

Слични предлози