• Ново
Washranp Ym108 Жичен Earbuds Универзална Жица Контрола Тешки Бас 3,5 мм Ергономски во Уво 4d Стерео Слушалки Спортови за iOS и Android паметни телефони, Лаптопи, Mp3, Игри Златна

Washranp Ym108 Жичен Earbuds Универзална Жица Контрола Тешки Бас 3,5 мм Ергономски во Уво 4d Стерео Слушалки Спортови за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Точка Име : Wired Earphones Material : Силикони,TPEModel : YM108 Кабел Должина : 1.2 m Отпорност : 16Ω Нарушување Цена : 0,5% Говорникот Дијаметар : 10мм Чувствителност : 105d B Слушалка Приклучок : 3.Направени од TPE и силиконски материјал, тоа е издржлив и практичен за употреба.Должината на кабелот е 1.Нашиот производ е компатибилен за паметни телефони со 3,5 mm интерфејс и можете да уживате во 4 D шокантно стерео ефект на звукот со помош на овој производ.Направени од TPE и силиконски материјал, тоа е издржлив и практичен за употреба.Пакетот Вклучува : 1 x Жичен Слушалки.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Можете да уживате јасно на квалитетот на повикот со жица-контролирани микрофон, која може да се обезбеди високо-верност квалитет на звукот и да се намали бучавата во повикот.Опис : Прилагодлив уво капи и ергономски дизајн го прават слушалки удобно и стабилна во носење.5 mm Стандарден Приклучок Карактеристики : Тешки Бас, Универзална, Жица Control Size Детали : Должина на Кабел : 120cm/47.Можете да уживате јасно на квалитетот на повикот со жица-контролирани микрофон, која може да се обезбеди високо-верност квалитет на звукот и да се намали бучавата во повикот.Нашиот производ е компатибилен за паметни телефони со 3,5 mm интерфејс и можете да уживате во 4 D шокантно стерео ефект на звукот со помош на овој производ.Прилагодливи уво капи и ергономски дизајн го прават слушалки удобно и стабилна во носење.

За производот

Слични предлози