• Ново
S-Линија SL32 Индустриски Ratchet Вратоврска Надолу со Двојно J-Куки, 1-1/2-Инчен од 15-Нозе, 1,666-Фунти Работно Оптоварување Граница

S-Линија SL32 Индустриски Ratchet Вратоврска Надолу со Двојно J-Куки, 1-1/2-Инчен од 15-Нозе, 1,666-Фунти Работно Оптоварување

DEN 386.64
Износ
Во продавницата.

15-нозе x 1.5-инчен.Индустриска сила.Широк кратко се справи со ratchet.Жолта chromate двојно J-куки.Работно оптоварување граница на 1,666 lbs.Опис на производот S-Линија 1.5-Инчен x 15-Метарски Ratchet вратоврска падови се индустриска сила.Секој од нив е опремен со широк кратко се справи со ratchet и жолта chromate двојно J-куки.Работното оптоварување граница е 1,666 lbs (755 kg).Од Производителот S-Линија 1.5-Инчен x 15-Метарски Ratchet вратоврска падови се индустриска сила.Секој од нив е опремен со широк кратко се справи со ratchet и жолта chromate двојно J-куки.Работното оптоварување граница е 1,666 lbs (755 kg).

За производот

Слични предлози