• Ново
HomGarden Прилагодливи Хидраулични Возен Вртливата Столица за Масажа, Салон за Статистика Обраснат на лице Спа Медицински Тетоважа Стол Столче w/Backrest Перница & Тркала (?

HomGarden Прилагодливи Хидраулични Возен Вртливата Столица за Масажа, Салон за Статистика Обраснат на лице Спа Медицински

DEN 825.60
Износ
Во продавницата.

【Висина Прилагодливи】- го Прилагодува едноставно и без проблеми кога рачката се справи со се пресели нагоре и надолу.Совршен за вашиот салон, медицински кабинет, спа, шминка станица, работилница во гаража, па дури и за домашна употреба. Целокупната Столче Висина : 21"-27".5", целокупната столче висина прилагодува од 21" 27", го задржува клиенти на дофат додека во седечка положба.5" пред седиштето.5 Целокупната Столче Висина : 21"-27"Backrest крева 3. 5 Ѕвезда База со тркала нуди поголема движење и поддршка, двојни тркала castors обезбеди непречено планирам на повеќето површински видови. 【Разноврсна Употреба】- Идеален за употреба во мали простори каде дополнителни седишта е потребно, како што се влакна и козметички салони, тетоважа studios, медицински место или каде било на друго место стол како ова може да дојде во рака. ★★Топло Забелешка : Отстранување на црна безбедност капа од хидраулична пумпа пред инсталацијата. Прилагодлива Висина на Седиште : 18"-24.Лесно да се соберат и чиста.

За производот

Слични предлози