• Ново
TheraBlend Напредни Масажа Крем 0.33 оз Патување Пакети (6)

TheraBlend Напредни Масажа Крем 0.33 оз Патување Пакети (6)

DEN 288.00
Износ
Во продавницата.

p H-Балансирани.Хијалуронска Киселина.Paraben Слободни.Напредни Масажа Крем обезбедува планирам на премиум масла со влечете на напредна крем, што ќе ви овозможи да работат повеќе со помалку апликации.МСМ, Arnica, Boswellia и ILEX помош помош во ослободување на мускулната болка додека Хијалуронска Киселина помага да го негуваат и хидрат на кожата.Напредни Масажа Крем е безбедна и ефикасни за сите видови на масажа.

За производот

Слични предлози