• Ново
Глобалната елита Решенија M15241-HW Правоаголна Стој, 24 x 15 x 1 h, Меламнин, Hickory Дрво (Пакување од 2)

Глобалната елита Решенија M15241-HW Правоаголна Стој, 24 x 15 x 1 h, Меламнин, Hickory Дрво (Пакување од 2)

DEN 5041.92
Износ
Во продавницата.

Создава богата и природен амбиент за вашата презентација.Изгледа и се чувствува како вистински дрво.Премијата и тешка категорија Меламнин.Комерцијални и Станбени машина за миење Садови Безбедно.Обновливи Меламнин Служи опрема е да се Загрози Доказ и Чип Отпорни.

За производот

Слични предлози