• Ново
Мека Пена Сунѓерот Пети Сепаратори Прст Сепаратори Dividers Помине Уметност Нокти Педикир Алатки Розова 1 Пар

Мека Пена Сунѓерот Пети Сепаратори Прст Сепаратори Dividers Помине Уметност Нокти Педикир Алатки Розова 1 Пар

DEN 199.20
Износ
Во продавницата.

ПОМОШ : го Прави педикир лесно и професионално.УПОТРЕБА : Одличен пети и ноктите да ги одвоите перници за лак, педикир, маникир, и други значења.ПРИМЕНА : Идеални алатки за одделување прсти или со прсти додека вршење на било помине уметност.МАТЕРИЈАЛ : Направени од мека пена за удобност и флексибилност, одлична за вашиот дом и уметност Салони.ФУНКЦИЈА : Cushioned сепаратори да ви удобно и се даде доволно простор.

За производот

Слични предлози