• Ново
Злато се Зголеми Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

Злато се Зголеми Пелена Tote Кеси Mummy Ранец Голем Капацитет Nappy Торба Старечки Патуваат Торба за Бебе Нега

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

7 (H) инчен за пелени, облека, шишиња и други материјали, како и клучеви, паричници и така натаму, да се обезбеди доволно простор за потребните работи кои треба да се одржат совршен ред.Белешки : Поради тоа е нов, таму ќе биде малку мирис, само да се стави на вашиот балкон за неколку часа, тоа ќе мириса слободни.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, пешачење, ресторан, патување и сл.2 x странични џебови.Џебовите вклучува : 1 x главниот капацитет на кеса.Тоа е погодно да се стави или отстрани производи од дното на пелена торба.1 x патент џеб на предната страна.Разноврсна и стилски, тоа е добар избор за мама и тато.8 x мали складирање оддел џебови внатре.На рачки на врвот ќе ви овозможи да се носат како nappy tote и интегриран шетач ремени лесно може да се прилагоди на вашиот шетач.Удобен Дизајн : може да се користи како ранец, рачна ташна или виси на бебето превоз.Smart Дизајн : отворени врати дизајн ви помага лесно да се најдат предмети што треба во вашиот пелена ранец.Погоден е за шопинг, туризам и други прилики.Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Мулти Функција : Пред џеб може складирање мали нешта за лесно да се постигне, странични џебови може да се одржи во старечки шише, шише за вода или чадор.Водоотпорен и Носат-отпорни : Направен од високо-квалитет на вода-отпорен и издржлив Оксфорд ccanvas, тоа е лесно да се чисти.

За производот

Слични предлози