• Ново
AGD Dial Индикатор Назад за Индикатор Модел 81, Завртка Тип-Повлечи Тип (#1/4-28 Нишка)

AGD Dial Индикатор Назад за Индикатор Модел 81, Завртка Тип-Повлечи Тип (1/4-28 Нишка)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Се продава во секоја од нив.Високо Ефикасни.Лесен за Употреба.Земја на потекло : сад.На тип на производ е AGD Dial Индикатор Назад за Starrett Индикатор Модел 81, Завртка Тип-Повлечи Тип (#1/4-28 Тема).Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

За производот

Слични предлози