• Ново
wendeekun 4 во 1 Центар Multiport Адаптер, TypeC до 4 Порти USB OTG ЦЕНТАР Адаптер Мултифункционален Splitter Докинг Станица за Тип-C Интерфејс Тетратки, Plug and Play

wendeekun 4 во 1 Центар Multiport Адаптер, TypeC до 4 Порти USB OTG ЦЕНТАР Адаптер Мултифункционален Splitter Докинг Станица

DEN 273.36
Износ
Во продавницата.

USB3.0+USB2.0 комбинација USB интерфејс, поддржува топла приклучување, plug and play.Поддржува преоптоварување напон и моментален тековната заштита функции, ефикасно заштита на поврзана опрема и самиот ЦЕНТАР.Во согласност со USB 3.0, 2.0 спецификациите, поддржува highspeed 5 Gbps/480 Mbps пропусен опсег за пренос, а се враќаат наназад компатибилен со USB2.0/USB1.1. Изработен од алуминиумска легура материјал, брзо топлина дисипација, стабилни перформанси.Светлината во тежина, во мали димензии, лесна за употреба и лесно да се носат.Поддршка за Windows XP/Vista/7/8/10 системи и за OS X, со USB поддршка.

За производот

Слични предлози