• Ново
MONLEYTA Бања 2-во-1 Држач, Четка за заби со Устата Првенство Лепило Ѕид Виси Организатор Бела

MONLEYTA Бања 2-во-1 Држач, Четка за заби со Устата Првенство Лепило Ѕид Виси Организатор Бела

DEN 278.40
Износ
Во продавницата.

Што виси четка за заби носителот држи вашата четка за заби и четка за заби првенство чисти и хигиенски.Полицата е направен од избраниот пластични материјали, таписерии изработка, силни и издржливи.❤Четката носителот усвојува едноставен и великодушни дома стил, кој е издржлив и добар изглед.Спецификација : Тип : Четка за Заби Носителот Материјал : ABS Карактеристики : Четка за Заби Носителот, Бања миење на устата Првенство, Четка за заби Носителот Поставите Димензија : стан. ❤Полица е направен од избраниот пластични материјали, таписерии изработка, силни и издржливи. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : четката носителот усвојува едноставен и великодушни дома стил, кој е издржлив и добар изглед.Секој четка за заби држачот е опремен со четка за заби чаша за да се задоволат вашите потреби.

За производот

Type:
Tooth Brush Holder
Material:
ABS
Features:
Tooth Brush Holder, Bathroom Mouthwash Cup, Toothbrush Holder Set
Dimension:
app.7.3x10.5cm/2.87x4.13in
Color:
Yellow, White (optional)
Quantity:
1 Set

Слични предлози