• Ново
kenable 5.5 x 2.1 mm DC Моќност Приклучок за Штекер видео надзор Продолжување Доведе Кабелот од 1,5 m (~5 метри)

kenable 5.5 x 2.1 mm DC Моќност Приклучок за Штекер видео надзор Продолжување Доведе Кабелот од 1,5 m (~5 метри)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

kenable 5.5 x 2.1 mm DC Моќност Приклучок за Штекер видео надзор Продолжување Доведе Кабелот од 1,5 m (~5 метри). 1.5 м Должина, што е приближно = 5 метри (сите конверзии се приближни).DC Моќност Продолжување Кабел, Со 2.1 mm приклучок за Идеален за поврзување на моќ Кабли.Најчесто се користи за поврзување на опрема за видео надзор, но исто така може да се користи за напојување ниски wattage апарати.Ве молиме да се свесни дека постојат многу видови на DC моќност екстензии кои се достапни на пазарот.Најчесто се користи за опрема за видео надзор се 5.5 мм надворешниот барел и 2.1 или 2,5 mm внатрешен pin.Ние ве советуваме да проверете со производителот на вашиот производ пред да купите.Идеален за Опрема за видео надзор се Протега постоечки 2.1 mm DC кабел Украсениот завршува за безбедна конекција Еден 3мм Кабел OD3 MM, 17*0.14 П.Н.Е.*2 C 60 W/60 VA Максимална номинална.

За производот

Слични предлози