• Ново
FFENFEI Спорт Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бенд Фитнес Smart Watch, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена Wristband Додаток #-1

FFENFEI Спорт Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5 Бенд Фитнес Smart Watch, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Кога користите Види нараквица, мека и мазна на допир - изданија на вашиот зглоб.Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство. Мекото висок квалитет со силиконска лента е мека, мазна, лесна, трајни, пот-доказ, дамка-доказ, и водоотпорен, и тоа е многу удобен за носење.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани . [Премиум Материјалот] : Ова за fitbit полнење 5 види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство. Лесно да се промени, види рака може да се смени во само неколку секунди за секој ден за да го исклучите вашата гардероба, како што е прикажано на сликата. Secure connection : штрек рака компатибилен со часовникот има види дупки на двата краја, која може да се точно и цврсто заклучени на штрек интерфејс. [Најдобрите Подароци]:Овој високо квалитетен моден замена бендови не е само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Пријатели На Најдобри Божиќни Подароци за Friends Suitable за Fitbit charge5 smartwatch силикони wristband -Fitbit charge5 две-боја силикони рака Функција : 1.Водоотпорен и лесно да се исуши, дише и удобен за носење.параметар : Материјал : Силикон Производ големина : (103+145)*23mm Применливи модели : За Fitbit Charge5 Интерфејс големина : 23mm пакетот вклучува : Види рака*1.

За производот

Слични предлози