• Ново
3dRose Alexis Фото-Уметност - Москва Градот 2 - Москва Градот на Уметноста. Тивка Летна Вечер со Москва-Река - Маски за Лице (fm_273020_2)

3dRose Alexis Фото-Уметност - Москва Градот 2 - Москва Градот на Уметноста. Тивка Летна Вечер со Москва-Река - Маски за

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W. се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја на полиестер.Останете кул и удобно со овие светлина слоеви обезбедување на доволна заштита од воздух на товар иританти.Одвојте ПАРИ – Перат & Еднократно.Го фрли во перење и нејзините добра, како нова, брзо се суши и се подготвени да се заштити за долго време.Компактен – Светлина, еластичен материјал кој лесно се огради надолу за да малата големина за да се вклопи во вашиот џеб или ташна и е подготвен да се носат и се навремено слободни.Се протега на удобност да се вклопи во повеќето возрасни лица.ЛИЧНОСТ - се Покаже вашата личност и ќе биде еден од вид со вашиот омилен дизајн отпечатена на вашата маска.Покаже некои стил и оригиналност и одговара на вашата омилена облека.Москва градот на уметноста.Тивка летна вечер со Москва-реката Лицето Маска е прилагодено печатени маска, да се создаде свој уникатен стил.Се стилски и безбедно додека во јавноста со лесни дише ткаенина маска.

За производот

Слични предлози