• Ново
Компатибилен со Apple Види Серија 5, 4, 3, 2, 1 (Голема Верзија 42/44 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд + Адаптери - Pugs

Компатибилен со Apple Види Серија 5, 4, 3, 2, 1 (Голема Верзија 42/44 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд +

DEN 406.80
Износ
Во продавницата.

Компатибилен со : Серијата 5 и 4 (44mm) или Серијата 3/2/1 (42mm), која е ПОГОЛЕМА верзија на Apple се Види.Големината : За врвка за околу големината 6 8,5 инчи.Вклучува 2 нерѓосувачки челик адаптери за лесна инсталација.Едноставно поставете ја бенд во адаптерот слот.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Две unfixed јаки за подобро носи искуство и должина прилагодување.Замена Wristband за сите Apple Види ( Поголема Верзија ), содржи не ' рѓосувачки челик clasps и адаптери.

За производот

Слични предлози