• Ново
menolana Ниска Форма Borosilicate Стакло Beaker Мерење Хемија Лабораторија Стакло 5ml20mL

menolana Ниска Форма Borosilicate Стакло Beaker Мерење Хемија Лабораторија Стакло 5ml20mL

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : Borosilicate 3.3 стакло.По повод одбележувањето на самото место за лесна идентификација.Вода и алкално отпорни.Вирус температура од 520 целзиусови степени,директно може да се загрева.Усна и фрлаат spout.Опис : - Материјал : Borosilicate 3.3 стакло - Вирус температура од 520 целзиусови степени,директно може да се загрева - Означување на место за лесна идентификација Вода и алкално отпорни - Усна и фрлаат spout Specification : - Капацитет : 5m L, 20m L - Димензии(Прибл.) - Ѕидот Дијаметар x Висина : - 5m L : 20x32mm/ 0.79x1.26 инчи - 20m L : 39x50mm/ 1.54x1.97 инчен - Купот на Rim Дијаметар : - 5m L : 22mm/ 0.87 инчен - 20m L : 48mm/ 1.89 инчен - Дебелина на Ѕид : - 5m L : 1.3 mm/ 0.051 инчен - 20m L : 1.6 mm/ 0.063 inch Package Вклучува : 1 Парче 5m L Стакло Дипломирал Beaker1 Парче од 20m L Стакло Дипломирал Beaker Note : ве Молиме овозможи 1-3мм поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите можат да бидат различни за различни екранот, ве молиме да се разбере.

За производот

Слични предлози