• Ново
Надземни Гаража Складирање Багажник, 16.5 Инчен Тешки Таванот Двојно Чување Куки Комунални Закачалка за Бесење Граѓа Скала Алатка Велосипед и Други Крупни работи (2 ?

Надземни Гаража Складирање Багажник, 16.5 Инчен Тешки Таванот Двојно Чување Куки Комунални Закачалка за Бесење Граѓа Скала

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

★ Квалитетен Материјал : Нашата гаража таванот складирање полици се направени на тубуларна челик кој е издржлив и здрав да се одржи 80 lb, и тоа е прав обложен и ' рѓа отпорни.★ Разни Функции : Нашата надземни гаража складирање решетката е одлична за организација особено со виткање столици, скали, велосипеди, алатки, градинарски црева, риболов, планински, цевки, граѓа, спортска опрема, итн.Пред-drilled дупки е лесен за инсталација. ★ Ризик Набавка : Ако не сте задоволни со набавка за било која причина, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе се стави насмевка се врати на вашето лице во рок од 24 часа, без ризик купите со вети замена за слободни или наплата.Пакет се Вклучени - 2 x Тешки гаража складирање Куки - 8 x Завртки - 8 x Пластични Завртки Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете веднаш одговор.Оваа надземни гаража складирање куките се направени на тубуларна челик кој е силен & здрав да се одржи 50 lb.И можете да користите два од нив како некој натпревар да се откажам тешки предмети. ★ Широко се Користи : Можете да таванот планината оваа тешка должност гаража складирање куки во гаража, дуќан, подрум, барака, кујна, купатило, нови простории за ефикасно складирање.Покрај тоа, Нашиот апарат за Складирање Кука има ЕВА рака заштитник, кој може да се заштити челик цевки совршено.Употреба Во Парови Или Долго Трае Да Се Одржи Скии, Цевки, Граѓа & Многу Други Непријатно Предмети.

За производот

Слични предлози